لیست سایت های زیر مجموعه COINPOT + استخراج بیتکوین link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://up.ghalebgraph.ir/up/galebgraph/posts/theme/web/khalaghiat/style.css" /> link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://up.ghalebgraph.ir/up/galebgraph/posts/theme/web/khalaghiat/awesome.css" />

لیست سایت های زیر مجموعه COINPOT + استخراج بیتکوین

درباره ی مستربیتکوین
سلام دوست من , ورودت رو به جمع سعادتمندان تبریک میگم . در این وبلاگ آموزشی از 0 تا 100 نحوه جمع آوری بیتکوین رایگان و دیگر ارزهای دیجیتال و انتقال به کیف پول آموزش داده میشود.ارزش بیتکوین روز به روز در حال افزایش میباشد و از همین رو یه روش کسب درامدی فوق العادست , تا آخر این مسیر همراه شما هستیم . اگه تازه شروع به فعالیت کردین و اطلاعی ندارین لطفا از منوی بالا چگونه شروع کنم رو انتخاب کنید . با آرزوی بهترین ها برای شما دوست من ❤️

لیست سایت های زیر مجموعه COINPOT + استخراج بیتکوین
بازدید : 7949


در حال حاضر 7 سایت وجود دارند که با کوین پات کار میکنند و درآمد شما از آنها بطور مستقیم به سایت کوین واریز میشود. سایتهای بونوس بیتکوین، بیت فان، مون بیتکوین، مون لایتکوین، مون داگکوین، مون دش و مون کش این هفت سایت را تشکیل میدهند. در حال حاضر سایت کوین پات با 5 نوع ارز دیجیتال کار میکند که از پر طرفدارترین ارزهای دیجیتال هستند. این ارزها عبارتند از بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، دش کوین و بیت کوین کش. در تصویر زیر شما شیوه کار سایت کوین پات و 7 سایت مرتبط با آن و همچنین کوین های پرداختی هر کدام از سایتها را میتوانید ببینید.

با این هفت سایت بیش از 10 میلیون در امد در ماه داشته باشید

دوستان با لیست سایت های زیر میتونید ماهی 10 میلیون درامد داشته باشید بدون سرمایه اولیه یا هیچ تخصص خاصی خواهشا جدی بگیرید دو ماه زمان بگذارین نتیجشو میبینین...

سایتهایی که با CoinPot کار میکنند:

برای اموزش عضویت در سایت coinpot کلیک کنید 


1- Bonus Bitcoin : این سایت یک سایت کسب بیت کوین رایگان است که شما میتوانید هر پانزده دقیقه یکبار با کلیک بر روی Claim مقداری بیت کوین بدست بیاورید. خود سایت این مبلغ را تا 5000 ساتوشی هم نوشته است ولی طبق تجربه یک چیزی حدود 5 تا 25 است. شما میتوانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی بدست بیاورید با زدن تیک جمله Always receive the average claim amount در تنظیمات سایت هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده سایت رو کسب کنید که در حال حاضر چیزی حدود 20 ساتوشی است و با توجه به ارزش بیت کوین هر لحظه بالا و پایین میشه. ( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر عضو یا وارد بشید)


برای عضویت رو بنر کلیک کنید برای عضویت کلیک کنید2- Bit Fun : این سایت هم بیت کوین رایگان میده با این تفاوت که محدودیت زمانی خاصی نداره. به این معنی که شما نباید حتما سر وقت خاصی مثلا در هر 5 یا 10 دقیقه بر روی Claim کلیک کنید. بلکه هر زمان که خواستید میتوانید این کار را انجام دهید. این میتونه 5 دقیقه، یک ساعت، یک روز، یک هفته و حتی یک ماه و بیشتر باشه. به هر حال هر موقع کلیک کنید مقداری بیت کوین به شما میده. البته هر چه این زمان کمتر باشه بیت کوین بیشتری بدست میاورید.( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر عضو یا وارد بشید)
برای عضویت رو بنر کلیک کنید 
برای عضویت در سایت bitfun کلیک کنید3- Moon Bitcoin :
 این سایت از نظر شیوه کار به سایت Bit Fun شباهت داره و هر موقع که کلیک رو انجام بدید به شما مقداری بیت کوین میده. این سایت یک ویژگی اضافه داره که اون قسمت Mining اونه که به عنوان New Bonus معرفی شده که باید آنرا برای استفاده، با زدن تیک بر روی آن فعال کنید. در اینجا شما میتوانید میزان بکار گیری CPU کامپیوترتان را انتخاب کنید. ( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر وارد بشید)
برای عضویت رو بنر کلیک کنید 

برای عضویت در سایت Moon Bitcoin کلیک کنید


4- Moon Litecoin : این سایت مثل همون سایت Moon Bitcoin کار میکنه فقط بجای بیت کوین، لایت کوین میده. همچنین قسمت Mining رو هم نداره. میتونید هر چند دقیقه برید و clim رو بزنید .
( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر وارد بشید)

برای عضویت رو بنر کلیک کنید 
برای عضویت در سایت free litecoin کلیک کنید5- Moon Dogecoin : این سایت هم تماما شبیه Moon Litecoin هست ولی بجای لایت کوین، داگ کوین میپردازه.
( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر وارد بشید)

برای عضویت رو بنر کلیک کنید 
برای عضویت در سایت dogecoin کلیک کنید


6- Moon Dash : سایت تازه کاری است که در ادامه سلسله سایتهای Moon فعالیت میکنه و Dash پرداخت میکنه و روال کارش همون شیوه Moon Litecoin است.
( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر وارد بشید)

برای عضویت رو بنر کلیک کنید 

برای عضویت در سایت Moon Dash کلیک کنید

7- Moon Cash: سایت تازه افتتاح شده از سری سایت های Moon که بیت کوین کش پرداخت میکنه و روال کارش هم مثل چهار سایت قبلی Moon است.
( دوستان حتما با ایمیلی که توی سایت coinpot عضو شدید توی سایت های زیر وارد بشید)

برای عضویت رو بنر کلیک کنید 

برای عضویت در سایت Moon Cash کلیک کنید

نکته ها و مسائل آموزشی

برای شروع کار با این سایتها ابتدا باید در سایت CoinPot (کوین پات) عضو شده و سپس آدرس ایمیلی که استفاده میکنید باید در همه سایتها، همان ایمیل استفاده شده در CoinPot باشه.

نکته : در صورتی که شما در سایت Bonus Bitcoin عضو شوید، بطور خودکار حسابی در سایت CoinPot برای شما باز میشود که یوزرنیم و پسورد آن همان یوزرنیم و پسورد سایت Bonus Bitcoin خواهد بود. بدین طریق با یک تیر دو نشان را زده اید.

همه سایتهای معرفی شده درآمد شما را مستقیما به CoinPot واریز میکنند. و مبلغی را که شما در قسمت Amount Balance هر کدام از سایتها میبینید مجموع موجودی شما در سایت CoinPot است.

جوایز و پاداش ها:


مجموعه سایت های Moon جوایز و پاداش هایی را به همراه هر بار Claim کردن به شما می پردازند که به شرح ذیل هستند:

Daily Loyalty Bonus: نکته ای که باید درباره 5 تا سایت Moon خدمت شما بگویم این است که در هر یک از این سایتها قسمتی در نظر گرفته شده به نام Daily Loyalty Bonus (یا به عبارتی جایزه وفاداری روزانه) و به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت ها بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily Loyalty Bonus شما اضافه می شود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن می گیرید و بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که می گیرید، اضافه می گردد. برای اینکار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و ... . با این حساب شما در عرض 100 روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست می آوردید را خواهید گرفت. بطور مثال اگر در سایت Moon Bitcoin به هنگام کلیک کردن، عدد 10 ساتوشی را نوشته باشد در صورتی که 80 درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، بجای 10 ساتوشی، 18 ساتوشی (8+10) به شما اضافه می شود. 8 تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده می شود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید. این نکته در مورد هر پنج سایت Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin, Moon Cash صدق می کند.

Referral Bonus: این جایزه همانطور که از نامش پیداست مربوط به زیر مجموعه های شما می باشد و به امتیاز شما در هر بار کلیک بر روی Claim اضافه میگردد. این مقدار به ازای هر زیر مجموعه فعال شما، 1 درصد (نهایتا تا 100 درصد) است. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که حداقل در 72 ساعت یا 3 روز گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.

Offer Bonus: این جایزه بسته به انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها به شما تعلق میگیرد. شما به ازای هر Offer یا نظر سنجی ای که در 30 روز گذشته انجام داده اید، 5 درصد ( نهایتا تا 100 درصد) پاداش می گیرید. این مبلغ هر دفعه با کلیک کردن بر روی Claim بصورت مازاد به شما تعلق میگیرد. این مبلغ علاوه بر مبلغی است که به خاطر انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها در همان لحظه دریافت میکنید.

Mystery Bonus: این جایزه ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز خود مدیر سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند از 1 تا 100 درصد مبلغ دریافتی شما در هر Claim باشد.

Mining Bonus: این جایزه یا پاداش مربوط به قسمت Mining یا استخراج سایت است که میزان آن از 1 تا 100 درصد است و میزان آن بستگی به میزان بکار گرفته شده از CPU شما در حین عمل استخراج دارد. شما میتوانید در تنظیمات آن میزان بکار گیری CPU را انتخاب کنید.

البته در بین موارد بالا Offer Bonus و Mining Bonus مخصوص سایت Moon Bitcoin هستند. ولی بقیه در تمامی 5 سایت Moon مشترک هستند.

پس می بینید که با کار با این سایت ها امکان دارد شما حتی تا چند برابر مبلغ هر Claim، در هر بار کلیک کردن بر روی آن دریافت کنید.

جوایز و پاداشهای سایت Bonus Bitcoin: این سایت هر روز به اندازه 5 درصد از میزان ساتوشی که شما در سه روز گذشته (72 ساعت گذشته) در این سایت بدست آورده باشید را در پایان روز به موجودی شما به عنوان جایزه اضافه می کند. برای اینکه این 5 درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن یکبار در سایت Claim کرده باشید. به عبارتی در این سایت برای گرفتن این جایزه باید روزی یکبار حداقل بر روی Claim کلیک کنید.

سقف برداشت:
سقف برداشت در سایت کوین پات برای کوین های مختلف به صورت زیر است:

بیت کوین: ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

لایت کوین: دویست هزار ساتوشی (لاتوشی) (بدون کارمزد)

داگ کوین: پنجاه داگ کوین (بدون کارمزد)

دش کوین: بیست هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

بیت کوین کش: ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

برای موفقیت در کسب درآمد از کوین پات و سایتهای مرتبط با آن و استفاده از حداکثر ظرفیت آنها و برای کسب درآمد بیشتر، همواره باید از اصل "حداقل یکبار Claim در روز" پیروی کنید.
دلیل آن این است که شما با حداقل یک بار کلیک در روز، در حالیکه روند روزانه آن متوقف نشود، می توانید به راحتی درآمد خود از سایت کوین پات را به دو برابر افزایش دهید. پنج سایت از هفت سایت معرفی شده در اینجا که به مجموعه سایت های Moon معروف هستند، در صورتیکه شما هر روز در آنها Claim داشته باشید، درآمد شما را روزانه یک درصد افزایش می دهند تا نهایتا پس از صد روز به دو برابر خواهد رسید. عمل حداقل یکبار کلیک کردن در روز چندان هم کار سختی نمی باشد. 

بهترین سایت های متصل به CoinPot

اسم فاست

نوع ارز

روش دریافت پاداش

زمان برداشت

پرداخت در

مشاهده

Btc

کلایم کردن + استخراج

هر 5 دقیقه

برداشت مستقیم در کوین پات

Doge

کلایم کردن=برداشت

هر 5 دقیقه

برداشت مستقیم به کوین پات

Litecoin

کلایم کردن =برداشت

هر 5 دقیقه

برداشت مستقیم به کوین پات

Btc

کلایم کردن +بازی کردن

هر 5 دقیقه

برداشت مستقیم به کوین پات

Dash

کلایم کردن

هر 5 دقیقه

برداشت مستقیم به کوین پات

Btc

کلایم کردن + بازی

هر 15 دقیقه

برداشت مستقیم به کوین پات

Bch

کلایم کردن

هر 5 دقیقه

برداشت مستقیم به کوین پات


نظرات
برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید
نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: